Erkeklik Sorunları

Erkeklik Sorunları. (KDV Dahil) 6,75 ₺. SEPETE EKLE. Satışa Hazır. Erkeklik Sorunları. artan boşanmalar, bunların mağduru olan onbinlerce çocuk, cinayetler ve buna benzer birçok sorunu da...

Responsive image
YAZAR
Murat Ali Bilkay
DOSYA BOYUTU
7,42 MB
YAYIN TARIHI
2017
DIL
Türkçe
ISBN
9786056650055

Bir Erkeklik Sorunları kitabı indirmek ister misin? Doğru yoldasın! Erkeklik Sorunları kitabını web sitemizde mobilityweekbg.com adresinde bulabilirsiniz. Bu kitap Murat Ali Bilkay tarafından yazılmıştır.


Erkek egemen bir toplum içinde yaşamını sürdüren bireyler olarak toplumdaki her çarpıklığın sorumluluğunu kadınlara yükledik.Yıllarca iğneyi kendimize çuvaldızı başkasına batırmamız gerektiğini unuttuğumuz için artık iğneli fıçının içinde debeleniyoruz. Hâlbuki kendi hatalarımızı görsek ve gördüklerimizi cesurca söyleyip, hatalarımızı düzeltme yoluna gitseydik belki de toplumsal olarak bu denli bir ahlaki yozlaşma yaşamak durumunda kalmayacaktık.Kendi içimizde bir özeleştiri yapabilseydik, toplumdaki yozlaşma ve cinsel sapkınlıkların sonucu olarak artan boşanmalar, bunların mağduru olan onbinlerce çocuk, cinayetler ve buna benzer birçok sorunu da yaşamayacaktık.Elinizde tuttuğunuz kitap öncelikle erkeklerin okuması gereken bir kitaptır. Ancak genç kızlarımızın bu kitabı okumadan kimseye aşık olmamasını tavsiye ediyoruz. Hayatınızı zehir etmek ya da etmemek sizin elinizde. Kimse kayıtsız şartsız güvenilecek kadar kusursuz değildir. Önemli olan o kusuru görüp o kusurla yüzleşmek ve kusurdan dönmektir.(Tanıtım Bülteninden) 


Erkek Ve Cinsel Sorunlar. Cinsel İşlev Bozukluğu Görülme Sıklığı. Sertleşme sorunu toplumda daha az Diğer sorunlar arasında, erken boşalma ve penis boyu sorunları yer almaktadır.